Prihlásenie

Podtlaková terapia VivanoTec Pro - komplexný systém pre liečbu rán

Podtlaková terapia VivanoTec Pro - komplexný systém pre liečbu rán

Svetový dodávateľ zdravotníckeho materiálu spoločnosť HARTMANN prináša úplne nový systém Vivano, ktorý nie je len podtlakovou jednotkou, ale komplexným riešením. Tento nový typ prístroja je navrhnutý presne pre potreby cieľovej skupiny zákazníkov a dopĺňa ho rad podporných prvkov. Nová jednotka VivanoTec Pro vyvinutá v úzkej spolupráci s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti mení podtlakovú terapiu na integrované a na mieru šité riešenie pre spoľahlivú liečbu rany.

 

Spoľahlivosť ako základ celej terapie

VivanoTec Pro je optimalizovaná jednotka podtlakovej liečby rany s funkciami , ktoré zlepšujú bezpečnosť a jednoduchosť používania  - jasné výstrahy; jednoduchá výmena nádob; malé, kompaktné rozmery a tichá prevádzka. Jednoduchosť používania demonštruje neprerušovaný a prerušovaný (premenný) mód, optimalizovaná plnofarebná dotyková obrazovka, intuitívne a jednoduché grafické užívateľské rozhranie a archivácia histórie udalostí. Spoľahlivosť a účinná podpora celého procesu hojenia rany je veľmi dôležitá. S ohľadom na túto skutočnosť ponúka Vivano rozšírený výber príslušenstva, ako sú pena VivanoMed Foam a fólie na ochranu orgánov VivanoMed Abdominal, ktoré účinne doplňujú funkciu podtlakovej jednotky a podporujú bezproblémovú liečbu.

 

Čo v sebe zahŕňa komplexné riešenie?

Niekoľko iniciatív, ako napríklad Spectrum, LINK® Congress, Expert Panel a Competence Network, ukazuje, ako Vivano stabilne podporuje poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a pacientov, vytvára holistický ekosystém pre lepšiu starostlivosť o pacientov a pomáha mať terapiu pod kontrolou. Súčasťou komplexného riešenia sú tiež doplnkové služby, ktoré sa ponúkajú spolu s novou jednotkou. Patria k nim aj intenzívne a pravidelné školenia na pracovisku. Celý systém ďalej podporujú ekonomické a účinné miestne obchodné modely, špecializované predajné tímy a efektívny dodávateľský reťazec a podpora výrobkov.

 

Výhľad do budúcnosti

Niet pochýb o tom, že za posledných 30 rokov liečba rán významne pokročila. Podľa nedávnej štúdie porastie celosvetový trh podtlakovej terapie v období rokov 2014 až 2020 o 10,2%*. S týmto nárastom vzniká potreba neustáleho zlepšovania a je potreba ponúkať riešenie, ktoré sa zameriava na skutočné potreby poskytovateľov zdravotníckej starostlivosti," hovorí Kateřina Červinková, Brand Manažér pre Wound Management spoločnosti HARTMANN - RICO. Výskyt chronických i akútnych rán rastie. Trh podtlakovej terapie preto bude musieť ťažiť z nových technológií a výrobkov. Vivano ponúka jednoduchosť a ľahkosť použitia ako dva kľúčové faktory svojej konštrukcie a môže sa pochváliť novými, vylepšenými funkciami, ktoré prinášajú komplexné riešenie pre zdravotníckych pracovníkov."


História, ktorá kladie potreby na prvé miesto. 

S viac než stoštyridsaťročnou históriou starostlivosti o rany, od okamihu vyrobenia prvého antiseptického krytia rán v roku 1874, spoločnosť HARTMANN hrdo predstavuje Vivano ako krok vpred v neustálom vývoji vysoko kvalitných výrobkov pre starostlivosť o rany.

Videli sme, že je dôležité ponúknuť viac ako len prístroj, a preto naďalej prinášame poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a pacientom pridanú hodnotu a spolupracujeme s nimi," hovorí Kateřina Červinková a pokračuje: Uvedomujeme si totiž, ako zásadné je, aby podtlakový systém bol šitý na mieru zdravotníkom - a to je presne to, čo komplexné riešenie Vivano prináša."


Medzinárodný výskum garantuje, že Vivano môže v budúcnosti sledovať potreby zdravotníkov po celom svete a reagovať na ne.

 

Viac informácií o podtlakovej terapii Vivano nájdete na stránke www.hojenieran.sk

 

 

 

Nehlasované
Podtlaková terapia VivanoTec Pro - komplexný systém pre liečbu rán
 
Podtlaková terapia VivanoTec Pro - komplexný systém pre liečbu rán
 
Podtlaková terapia VivanoTec Pro - komplexný systém pre liečbu rán
 
Podtlaková terapia VivanoTec Pro - komplexný systém pre liečbu rán