Prihlásenie

Do společnosti D-Link dnes nastoupila zkušená retail manažerka

Do společnosti D-Link dnes nastoupila zkušená retail manažerka

Jana Rajdlová přispěje k udržování a budování spolupráce s retail partnery

 

Praha, 1. listopadu 2011 – D-Link, přední výrobce profesionálních síťových řešení, představuje novou členku týmu, Janu Rajdlovou, která od dnešního dne nastoupila na pozici Retail Account Manager. Její hlavní náplní práce bude odpovědnost za prodeje produktů D-Link určených především pro koncové zákazníky a zajišťování jejich spokojenosti.

 

Jana Rajdlová (31) přichází do společnosti D-Link z distribuční firmy eD systems Czech, kde zastávala pozice Head of sales team, Senior sales manager a Deputy branch director head. Zde měla odpovědnost za řízení obchodního týmu, péči o hlavní e-tail zákazníky a rozvoj obchodních aktivit.

 

„Retail i e-tail jsou pro D-Link zásadními prodejními kanály, které umožňují koncovým zákazníků jednoduše nakoupit síťové produkty D-Link určené pro digitální domácnosti,“ říká Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko, a dodává: „Jana má řadu zkušeností z práce u významných českých distributorů, má široký přehled o situaci na trhu a již zná naše retailové partnery. To jsou jen některé z důvodů, proč jsme Janu přijali do našeho týmu.“.

 

Jana Rajdlová je vdaná a ve svém volném čase se ráda věnuje cestování.

Pro více informací o společnosti D-Link, prosím, navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.

 

Nehlasované