Prihlásenie

MEDZINÁRODNÁ VEREJNÁ VÝZVA PRE HAITI

4. februára 2010 - spoločnosť Discovery Networks EMEA v partnerstve s medzinárodnou federáciou spoločností Červeného kríža a Červeného polmesiaca (IFRC) vytvorili verejnú výzvu pre zemetrasením zasiahnuté Haiti. Výzva je k dispozícii všetkým mediálnym spoločnostiam.

„S celým svetom sme sa pozerali na tragické správy o následkoch zemetrasenia na Haiti a boli sme nútení konať“, vyjadril sa Arthur Bastings, výkonný viceprezident a generálny riaditeľ spoločnosti Discovery Networks EMEA.

„Ako mediálna spoločnosť disponujeme prostriedkami a schopnosťami dosiahnuť a zaangažovať rozsiahle globálne publikum. Keď sme sa rozhodli odvysielať výzvu v regióne EMEA /Európa, Stredný Východ a Afrika/, zistili sme, že nie sú k dispozícii žiadne medzinárodné verejné výzvy, takže náš kreatívny tím rýchlo ponúkol svoj čas a talent na vytvorenie dvoch reklamných spotov v partnerstve s IFRC“.

Pierre Kremer, riaditeľ komunikačnej sekcie IFRC dodáva: „Podporu a know-how spoločnosti Discovery Networks si naozaj ceníme. Odvysielané výzvy nám pomôžu naďalej sa zameriavať na pretrvávajúce potreby na Haiti".

Pätnásťsekundové spoty obsahujú vizuály a textové fakty o tejto katastrofe. Záverečné obrazy zahŕňajú výzvy k podpore IRFC, vrátane kontaktných údajov umožňujúcich poskytnúť peňažný dar.

Výzvy týkajúce sa Haiti sú vysielané v rámci celého portfólia staníc Discovery Networks EMEA i na stránkach sociálnych médií. Zainteresované strany môžu kontaktovať priamo spoločnosť Discovery, ktorá im poskytne materiály, ktoré je možné celosvetovo a bezplatne použiť (pokiaľ nebudú modifikované).

Pre ďalšie informácie alebo žiadosti o materiály sa prosím obráťte na:

Jonathan_bennett@discovery-europe.com +44 (0) 778 728 3839
Zach.Abraham@ifrc.org +41 79 308 98 04

Pre informácie o akciách IFRC na Haiti sa prosím obráťte na:
Paul.Conneally@ifrc.org + 41 79 308 98 09
 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)
MEDZINÁRODNÁ VEREJNÁ VÝZVA PRE HAITI