Prihlásenie

SAP ukázal na konferencii SuccessConnect v Berlíne novinky pre efektívnejšiu prácu s talentmi a predstavil aj nových zákazníkov

Spoločnosť SAP predstavila na konferencii SuccessConnect v Berlíne nové funkcie riešenia SAP SuccessFactors Recruting, ktoré firmám umožnia efektívnejšie pracovať s talentmi. Zjednodušia im tak proces vyhľadávania a získavania nových pracovníkov. Na konferencii sa predstavili aj noví zákazníci z najrôznejších odvetví vrátane spoločností Aker Solutions, CaixaBank S.A alebo HiPP, rovnako ako aj víťaz ocenenia Klausa Tschira za inovácie v HR, ktorým sa stala farmaceutická spoločnosť Teva.

 

„Zamestnanci by mali byť hlavnou prioritou každej spoločnosti. Na tejto našej vízii sú postavené aj nové funkcie pre riadenie vzťahov s kandidátmi, ktorých skúsenosť s firmou bude vďaka týmto novinkám výnimočná od prvého kontaktu s náborovými pracovníkmi. Naši zákazníci tak môžu získať náskok pred konkurenciou a zaujať tie najlepšie talenty,“ povedala Amy Wilsonová, globálna produktová šéfka SAP SuccessFactors.

 

Riešenie SAP SuccessFactors Recruiting teraz obsahuje nové funkcie na správu vzťahov s uchádzačmi. Náborovým pracovníkom vďaka nim pomôže osloviť relevantnejších kandidátov, komunikovať so základňou uchádzačov a rozvíjať ju, ako aj efektívnejšie riadiť proces prihlášok a samotného prijímania nových pracovníkov.

 

Najnovšia verzia SAP SuccessFactors HCM Suite umožňuje:

  • zrýchliť konverziu uchádzačov pomocou vstupných www stránok a formulárov na získavanie dát,
  • ďalej rozvíjať tie najlepšie talenty,
  • jednoducho a rýchlo vytvárať cielené e-mailové marketingové šablóny a kampane,
  • získať ucelený pohľad na kandidáta v jedinom profile, vrátane všetkej komunikácie s ním.

 

 

Teva získala cenu za inovácie v HR

Balík riešení SAP SuccessFactors HCM Suite využíva i spoločnosť Teva. Farmaceutická firma si na podujatí SuccessConnect prevzala Cenu Klausa Tschiru za inovácie v HR.

Ocenenie spoločnosti SAP, ktoré nesie meno jedného z jej spoluzakladateľov, si všíma jedinečné a inovatívne riešenia v oblasti ľudských zdrojov. Spoločnosť Teva po viacerých zlúčeniach a akvizíciách zamestnáva viac ako 45-tisíc ľudí na celom svete a preto potrebovala transformovať svoje HR.

S pomocou SAP SuccessFactors sa jej podarilo zmeniť správu ľudských zdrojov na strategickú súčasť firmy a vďaka cloudu zjednodušila svoje HR procesy po celom svete. Firma nahradila 30 lokálnych riešení v 60 krajinách a zjednotila ich všetky do jediného systému. To jej umožnilo zamerať sa ešte viac na ľudí a manažéri zase získali prístup k vysoko kvalitným a relevantným HR dátam. Prínosom je aj rýchlejší a presnejší reporting.

 

Zjednodušenie HR procesov za 14 týždňov

Spoločnosť Arvato, popredný poskytovateľ technologických služieb, na konferencii v Berlíne ukázala, ako jednoducho inovovať kompletné riadenie ľudského kapitálu. Vďaka službe SAP Model Company dokázala implementovať riešenie SAP SuccessFactors Employee Central len za 14 týždňov. Výsledkom je rýchle zjednodušenie organizačných štruktúr i HR procesov a zvýšenie efektivity v spoločnosti, zamestnávajúcej v troch krajinách 3500 ľudí.

SAP Model Company for HR je predkonfigurovaná služba, postavená na základe stoviek úspešných HR softvérových projektov tímu SAP Digital Business Services.

 

Digitálnu transformáciu HR si zvolili ďalšie firmy z najrôznejších odvetví

Spoločnosť SAP na konferencii SuccessFactors predstavila aj nových zákazníkov, ktorí si pre digitalizáciu svojho HR vybrali riešenie SAP SuccessFactors. Patria medzi nich nórsky globálny poskytovateľ produktov, systémov a služieb pre ťažobný priemysel Aker Solutions, nemecká realitná spoločnosť Apleona GmbH, celosvetový dodávateľ technológií na chemický pokov Atotech Deutschland, popredná španielska komerčná banka CaixaBank S.A., výrobca obľúbených detských jedál HiPP a najväčšia banková skupina Talianska Intesa SanPaolo S.p.A. Tie sa pridali k viac ako 6400 zákazníkom SAP SuccessFactors na celom svete.

 

Nehlasované