Prihlásenie

Daňové priznanie za rok 2016 už nemusíte vypisovať ručne. Aktuálne tlačivá DPFO 2016 zadarmo!

Daňové priznanie za rok 2016 už nemusíte vypisovať ručne. Aktuálne tlačivá DPFO 2016 zadarmo!


Ešte stále vypisujete daňové priznania ručne? Alebo zháňate tlačivá daňových priznaní na daňových úradoch? Už nemusíte.

Vďaka bezplatnému programu Daňové priznania už nemusíte zložito zháňať tlačivá daňových priznaní a neskôr sa trápiť s tým, ako ich dobre vypísať a neurobiť chybu. 

Daňové priznania 2015 je bezplatný program, ktorý slúži na jednoduché a rýchle vyplnenie daňového priznania k dani z príjmov FO typu A a B a daňového priznania z motorových vozidiel.  Obsahuje aktuálne tlačivá pre rok 2016.

Všetky strany daňových priznaní, potvrdenie o jeho odovzdaní a záverečný výpis vyplníte v programe na počítači a vytlačíte na vašej tlačiarni. Potom ich iba podpíšete a odovzdáte na daňovom úrade alebo pošlete poštou. Takéto daňové priznanie je daňovým úradom plne akceptované a má váhu originálneho tlačiva.

 

Daňové priznanie FO 2016 môžete podať aj elektronicky. Program nemá zásadné obmedzenia, je voľne dostupný a jeho používanie je bezplatné. 

 

Spoločnosť KROS ponúka editovateľné tlačivá daňových priznaní širokej verejnosti tento rok opäť ako prvá a opäť zadarmo. Pomáha tak slovenským podnikateľom a živnostníkom, ktorí si chcú splniť svoje daňové povinnosti v predstihu a nebudú čakať až do 31. 3. 2017.

 

Program Daňové priznania 2016 je overené bezplatné riešenie pre podávanie daňových priznaní. Každoročne si program stiahne a využije vyše 40 000 používateľov.

 

Program Daňové priznania pripravila spoločnosť KROS a.s., popredný výrobca ekonomického a stavebného softvéru. Program Daňové priznania je možné stiahnuť na stránke www.kros.sk/danovepriznania


 

Priemerné hodnotenie: 2.7 (38 votes)
Daňové priznanie za rok 2016 už nemusíte vypisovať ručne. Aktuálne tlačivá DPFO 2016 zadarmo!